Wyniki Matury 2018 cz.2

2.7.2018

Szanowni Absolwenci,

Przypominamy, iż wynik Matury 2018 oraz Świadectwo Dojrzałości dostępne będą w sekretariacie Szkoły od 3 lipca br.

O swoim wyniku dowiecie się Państwo osobiście po okazaniu ważnego dowodu tożsamośc, bądź po zalogowaniu się na stronę internetową https://hermes.oke.waw.pl/egzaminy po uprzednim odebraniu loginu wraz z hasłem z sekretariatu Szkoły.

Jednocześnie informujemy, iż złożyć deklarację na poprawkowy Egzamin Maturalny 2018 możecie Państwo jeżeli:

- przystąpiłeś/aś do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został unieważniony ORAZ

- przystąpiłeś/aś do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym w części pisemnej i egzamin ten nie został Ci unieważniony,

- jeżeli został Ci do poprawki tylko jeden przedmiot.

Deklaracje składacie Państwo w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników, nie później niż do 10 lipca 2018 r.

Pozdrawiamy,

Szkoła Żak w Legionowie